przejdź do głównej treści strony

Co dobrego można robić w Szczecinie w wakacje?

Możesz pomagać w pracy z dziećmi podczas półkolonii, wspierać osoby niepełnosprawne czy uczyć seniorów języka angielskiego. Masz trochę czasu, siedzisz w mieście, może to propozycja właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy oferty wolontariatu na wakacje, ale w niektórych z tych miejsc można być wolontariuszem przez cały rok.  

W sprawie ofert wolontariatu prosimy o kontakt z Centrum Wolontariatu lub bezpośrednio z osobami podanymi do kontaktu w ofertach.

Oferty wolontariatu akcyjne

Zostań Buddy'm!

Jeśli marzysz o nawiązaniu międzynarodowych znajomości, chcesz ćwiczyć języki obce, albo po prostu chcesz pomóc zagranicznym wolontariuszom – zgłoś się! AIESEC Szczecin poszukuje wolontariuszy, którzy ukończyli 16 lat do Programu Be My Buddy.

  • Kto to jest Buddy? – osoba, która pomaga wolontariuszowi z innego kraju odnaleźć się w nowym otoczeniu, pomaga w załatwieniu spraw organizacyjnych – sieciówka, karta sim do telefonu, itd.
  • Stara się pokazać wolontariuszowi miasto, spędzać z nim czas oraz pomaga w ewentualnych problemach.
  • Dzięki byciu Buddy'm można rozwinąć swoje umiejętności językowe, zawrzeć nowe i ciekawe znajomości, poznać nowe kultury i zwyczaje.

Aby wziąć udział w programie Be My Buddy wystarczy wypełnić FORMULARZ

Szczegółowe oferty wolontariatu na stronie POLITES.

Autor:  Stowarzyszenie POLITES  

19.07.2018