przejdź do głównej treści strony

Przystanek Wolontariat po raz 9. Zapraszamy!

Już w najbliższy poniedziałek startuje prawdziwe święto obecnych i przyszłych wolontariuszy. Podczas tygodnia szczecińskich obchodów Dnia Wolontariusza mieszkańcy będą mogli uczestniczyć m.in. w spotkaniach, warsztatach i happeningu.

W tym roku nowym elementem obchodów będzie Jarmark Bożonarodzeniowy szczecińskich organizacji pozarządowych, który odbędzie się we wtorek 5 grudnia w holu Sali Sesyjnej Rady Miasta w godz. 10.00-14.00. Na jarmarku będzie można zakupić świąteczne rękodzieło szczecińskich organizacji pozarządowych. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców.

Tego samego dnia o godz. 18.00 Miasto podsumuje rok ze szczecińskimi organizacjami pozarządowymi oraz społecznikami na VII Gali Obywatelskiej. Podczas tegorocznego spotkania zostanie m.in. rozstrzygnięty konkurs „Barwy Wolontariatu”, uhonorowani dotychczasowi projektodawcy Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego oraz podsumowana druga edycja regrantingu w Szczecinie. Na wydarzenie obowiązują zaproszenia.

W programie tegorocznych obchodów m.in. Zachodniopomorskie Forum Wolontariatu, warsztaty e-wolontariatu, wolontariat dla najmłodszych i wiele innych.

Przystanek Wolontariat

To święto aktywnych ludzi, grup i organizacji pozarządowych Pomorza Zachodniego. W tym roku pod hasłem #WypróbujWolontariat świętujemy w Szczecinie i w całym regionie zachodniopomorskim w dniach 4-8 grudnia 2017.

Zapraszamy!

Szczegóły oraz harmonogram wydarzeń na stronie: www.przystanekwolontariat.eu

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 

29.11.2017

© Urząd Miasta Szczecin