przejdź do głównej treści strony

Komiks dla najmłodszych „TAJEMNICZY DOM”

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wydało kolejny, czwarty z serii, komiks dla najmłodszych z główną bohaterką kom. Kasią Przygodą.

Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Pod adresem e-mail gazeta.listy@policja.gov.pl czekamy na rozwiązania. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu Komendanta Głównego Policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronach www.policja.pl, www.isp.policja.pl, www.gazeta.policja.pl.

Nasi bohaterowie tym razem odwiedzają podkarpackie miasta: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Przemyśl oraz przejście graniczne między Polską i Ukrainą w Medyce. Dowiadują się, co to jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i jak korzystać z aplikacji Moja Komenda. Aplikacja stworzona do kontaktu z dzielnicowym i umożliwiająca odnalezienie każdej jednostki Policji, jest bardzo pomocna trójce małych przyjaciół w rozwiązaniu kolejnej zagadki kryminalnej. Klara, Olo i Miłosz pomagają Policji w schwytaniu fałszerzy pieniędzy i odnalezieniu skarbu rodziny Stadnickich.

„Tajemniczy Dom” swoją premierę miał w Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”, a także w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie na piknikach rodzinnych zorganizowanych w ramach centralnych uroczystości Święta Policji z okazji obchodów 98. rocznicy powstania Polskiej Policji.

Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Pod adresem e-mail: gazeta.listy@policja.gov.pl czekamy na rozwiązania. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu Komendanta Głównego Policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronach www.policja.pl, www.isp.policja.pl, www.gazeta.policja.pl.

Komiks można pobrać na stronie internetowej miesięcznika Komendanta Głównego Policji „Policja 997” www.gazeta.policja.pl.

Autor:  Komenda Główna Policji 

01.09.2017

© Urząd Miasta Szczecin