przejdź do głównej treści strony

Finał projektu "System Życia" w Świnoujściu

Finał projektu edukacyjnego "System życia" realizowanego dzięki wsparciu firmy Gaz System w Świnoujściu.

28 listopada w kinie Cinema3D, odbył się miejski finał projektu edukacyjnego System Życia realizowanego wspólnie z firmą Gaz System w Świnoujściu.

W rywalizacji o miano "Mistrza Mistrzów" - w udzielaniu pierwszej pomocy udział wzięło 36 uczniów, którzy w ostatnich miesiącach, podczas szkoleń w szkołach prowadzonych przez WOPR wykazali się największą skutecznością w uciskaniu klatki piersiowej. Szkoły Podstawowe Nr 1, 2, 3, 6, 9 oraz Szkoły Gimnazjalne Nr 1, 2, 3, 4. W rezultacie w rywalizacji drużynowej w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, następnie Szkoła Podstawowa nr 1 i kolejno Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Szkoła Podstawowa nr 4.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych na pierwszym miejscu uplasowało się Gimnazjum Publiczne Nr 3 i kolejno Gimnazjum Publiczne nr 1, Gimnazjum Publiczne nr 2 oraz Gimnazjum Publiczne nr 4.

W rywalizacji indywidualnej w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Adrian Ziemliński z wynikiem 94%, miejsce II Michał Marynowski - 79% oraz miejsce III Maja Schedler z wynikiem 74%. W kategorii szkół gimnazjalnych w rywalizacji indywidualnej I miejsce otrzymał Nikodem Andrysiak 98% skuteczności (serce 97%), miejsce II zajął Adam Gawroński 96% skuteczności, a miejsce III Justyna Gubarewicz 95% skuteczności.

Tytuł "Mistrza mistrzów" w kategorii OPEN zajął Nikodem Marszałek ze skutecznością 98% (serce 98%). Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniała rywalizację podczas finału.

Strona partnera strategicznego

Autor:  WOPR Szczecin 

07.12.2016

© Urząd Miasta Szczecin