przejdź do głównej treści strony

Szybka Randka z Wolontariatem

Wolontariat od pierwszego wejrzenia? To jest możliwe!

  • Słyszałeś o wolontariacie, ale nie wiesz co dalej?
  • Ciekawi Cię co naprawdę robią i jacy są wolontariusze?
  • Chesz zrobić coś dobrego?
  • Masz trochę wolnego czasu i chcesz go spędzać wyjątkowo?
  • A może chcesz zdobyć nowe umiejętności, nauczyć się czegoś nowego lub poznać ciekawych ludzi?

Przyjdź, porozmawiaj, poznaj ludzi i znajdź działanie, które Cię kręci. Osobom, którym aktywność wolontariacka przypadnie do gustu podpowiemy w jak można się zaangażować. Aktywiści z krwi i kości, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie, czekają. Będziesz miał okazję spotkać i porozmawiać z wolontariuszami działającymi w bardzo różnych obszarach. Obserwuj wydarzenie na FB a poznasz ich sylwetki.

Każdy uczestnik będzie mieć 5 min na rozmowę z wolontariuszem. Po tym czasie nastąpi zmiana i będzie można rozpocząć pogawędkę z kolejną osobą. Po zakończeniu takiej „rundki” będzie możliwość dłuższej rozmowy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy dobrą atmosferę, jak to zwykle bywa na randce.

Nieważne ile masz lat, czy jesteś uczniem, studentem, pracujesz lub nie. Przyjdź na Randkę z Wolontariatem, porozmawiaj z wolontariuszami i sprawdź czy wolontariat to jest to!

Szybka Randka z Wolontariatem to niezobowiązujące spotkanie, nie obowiązują zapisy. Jeśli ci się spodoba i będziesz gotowy, możesz zacząć działać i nawiązać bliższą relację.

czwartek 12 kwietnia
Restauracja Gruzińska Chinkalnia, ul. Śląska 9
godz.17:00-19:00

Autor:  Stowarzyszenie POLITES  

16.03.2018

© Urząd Miasta Szczecin