przejdź do głównej treści strony

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku - konkurs

Ferie dla szczecińskich uczniów rozpoczną się już 28 stycznia i potrwają do 10 lutego. Dla wielu osób a przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, będzie to doskonała okazja do aktywnego relaksu. W związku z feriami zimowymi Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, 12 stycznia zainauguruje akcję informacyjno - edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku.
Akcja jest kontynuacją działań podejmowanych w ubiegłym sezonie zimowym.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiednich postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzania wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnienie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Jednym z elementów akcji jest konkurs plastyczno – fotograficzny, polegający na zilustrowaniu Dekalogu Reguł FIS pn. "Stok nie jest dla bałwanów" adresowany do dzieci i młodzieży."

Informacje na stronie www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku na której dostępny jest regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. 

Autor:  Komenda Miejska Policji w Szczecinie 

11.01.2019

© Urząd Miasta Szczecin