przejdź do głównej treści strony

„Jestem świadomą konsumentką” - szkolenie

Szanowni Państwo,
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie „Jestem świadomą konsumentką”, które odbędzie się 21 listopada 2014r. w Bursie Szkolnej Integracyjnej. Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Ekonomia jest kobietą”. Grupą docelową projektu są dziewczęta w wieku 6-19 lat. Projekt obejmuje następujące obszary tematyczne:

  • odpowiedzialna konsumpcja
  • filantropia (jak i dlaczego warto pomagać)
  • zarządzanie pieniędzmi (świadome zakupy, oszczędzanie, układanie budżetu i inne)
  • moja przyszłość ekonomiczna (wybór zawodu, zakładanie własnego biznesu, formy zatrudnienia itd.)

Szkolenie „Jestem świadomą konsumentką” skierowane jest do Liderów/ek, Pedagogów Opiekunów/ek Samorządu Uczniowskiego, Nauczycili/ek, Wychowawców, Drużynowych oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. Uczestnikom/czkom szkolenia zostanie wystawiony certyfikat.

Szkolenie „Jestem świadomą konsumentką”, dla grupy liczącej 25 uczestników/ek odbędzie się 21 listopada 2014r. w godzinach 10.00- 13.00.
Miejsce: Burs Szkolna Integracyjna, ul. Zygmunta Starego1, 70-504 Szczecin

Zgłoszenia należy dokonać elektronicznie przesyłając skan Karty zgłoszenia na adres kd.stawczyk@wp.pl  do 19 listopada. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową.

Kontakt:
Katarzyna Daria Stawczyk
691 818 081


W województwie zachodniopomorskim projekt realizowany jest w Bursie Szkolnej Integracyjnej.
Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014 r.

Autor:  Bursa Szkolna Integracyjna w Szczecinie 

14.11.2014


Lista załączników: