przejdź do głównej treści strony

Zapisy szkół do działań edukacyjnych "HAZARD? Nie, dziękuję"

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie ogłasza zapisy szkół (podstawowych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych) z obszaru województwa zachodniopomorskiego do działań edukacyjnych w obszarze urządzania nielegalnych gier hazardowych.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie działając w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „HAZARD? Nie, dziękuję!" trwającej od października 2018 do czerwca 2019, oferuje zorganizowanie lekcji informacyjno-edukacyjnej, prowadzonej przez wykwalifikowanych pracowników i funkcjonariusz jednostki.

Zgłoszenia szkół, chcących uczestniczyć w projekcie, przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na skrzynkę hazard-edukacja.ias.szczecin@mf.gov.pl, o zakwalifikowaniu szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane szkoły zostaną powiadomione o wyborze via e-mail, ponadto lista zostanie opublikowana na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

Każda szkoła może podać w zgłoszeniu tylko jedną klasę. Planowany termin rozpoczęcia zajęć edukacyjnych to październik 2018, dokładna data zostanie ustalona z osobą kontaktową podaną w formularzu zgłoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy!

Kampania KAS „HAZARD? Nie, dziękuję"

Autor:  Izba Skarbowa w Szczecinie 

18.12.2018


Lista załączników:

© Urząd Miasta Szczecin