przejdź do głównej treści strony

Gimnastyka słowiańska na Bulwarach - Relacja

Gimnastyka Słowiańska to zestaw ćwiczeń opracowanych na Białorusi, które są przeznaczone dla kobiet: dla psychiki, emocjonalności, gospodarki hormonalnej i dla ciała. 

prowadzące:
Paulina Sołtowska - pierwsza w szczecinie instruktorka wywodząca się z tradycji białoruskiej (od oksany pawłowicz), praktykuje skutecznie od 2016 roku i równie skutecznie przygotowuje kolejne instruktorki. Mając doświadczenie w wielu formach ruchu potrafi znaleźć sposoby dotarcia do kobiet z którymi ćwiczy niezależnie od ich kondycji, trudności czy możliwości w danym punkcie. O gimnastyce może mówić godzinami, ale od gadania woli efektywne działanie. Z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania etnolog a z zawodu czarownica.

Sonia Mrzygłocka - Pyć (poprowadzi zajęcia w dniach: 3, 24 i 31 lipca) druga w szczecinie w tradycji białoruskiej. niesamowita kobieta która samą sobą pokazuje jak wiele może dla nas gimnastyka zadziałać. W krótkim czasie osiągnęła niewyobrażalne efekty dla własnego ciała i zdrowia. swoim zapałem oraz przykładem toruje drogę nawet najtrudniejszym przypadkom a jako dziennikarka z zawodu, umie zostawić miejsce dla indywidualnych kobiecych historii. Ucząca się od kilku innych instruktorek poszerzyła swoją wiedzę tak by wprawnie kształcić kolejne, instruktorskie pokolenie. Zajęcia wzbogaca od siebie praca z głosem i oparciu o śpiew biały i intuicyjny.

Dołącz do Jasnej Strony Mocy!

Kampania “Przejdź na Jasną Stronę Mocy” to inicjatywa Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom, która ma zrzeszyć szczecinian bawiących się w piękne letnie dni na szczecińskich bulwarach. Podczas trzymiesięcznej imprezy odbywać się będą zajęcia m.in. z tai - chi, salsy, tajskiego boksu czy capoeiry. Od wtorku do soboty zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania! Warsztaty mają zarazić młodszych jak i starszych do aktywnego spędzania wolnego czasu, bez używek ale za to z pasją!
Serdecznie zapraszamy!

Grafik zajęć oraz szczegóły: http://pbr.szczecin.pl/chapter_202025.asp?soid=48b46b05b662421c99abfbb5892f714d


 

Autor:  Redakcja Portalu Bezpieczni Razem 

04.07.2019

© Urząd Miasta Szczecin