przejdź do głównej treści strony

Zakończenie lata na Wyspie Grodzkiej

Zapraszamy na zakończenie lata na Wyspa Grodzka! Atrakcje dla dzieci, strefa żeglarska, Szczecińska Liga Stand-Upkoncert zespołu xxanaxx i DJ-skie sety - lato w Szczecinie kończymy z przytupem :)

Część ogólna imprezy rozpocznie się w południe na terenie Miejskiej Strefy Letniej. W programie m.in. rodzinne, morskie karaoke z nagrodami, warsztaty robienia statków z papieru wraz z wyścigami na wodzie, pokazy wielkich baniek mydlanych, poszukiwania skarbu zakopanego w piasku, zdjęcia z Neptunem na morskim tronie, żeglarskie kalambury, kolorowanki 3D, konkursy wiedzy dla całych rodzin, dyskoteka na plaży, wspólne śpiewy, gry, zabawy ruchowe. Na miejscu zabawy pojawią się: Neptun, Syrenka Arielka, Pirat Drabinka, Szalony Marynarz i Viana.

Po zakończeniu szaleństw z piracką ekipą przyjdzie czas na sporo śmiechu. Od godz. 18.00 na Wyspę opanuje Szczecińska Liga Stand-Up.

Kolejnym punktem programu będzie DJ-ski set, który płynnie przeprowadzi gości od stand-upu do koncertu zespołu xxanaxx, który wystartuje o godz. 20.00.

Po koncercie marina wraz ze strefą letnią ponownie wypełnią się dźwiękami DJ-skich setów, przy których zabawa potrwa do późnego wieczora…

Strefa żeglarska North East Marina Szczecin zlokalizowana będzie w budynku bosmanatu. To tam na wodniaków czekać będzie skromny poczęstunek i możliwość rozmowy m.in. z przedstawicielami Zachodniopomorski Szlak Żeglarski.

Podczas zakończenia ata sporo aktywnosci przygotuje rónież Szczecińskie WOPR "Heyki". Każdy, kto tego dnia, pomiędzy 12.30 a 16.00, przejdzie krótkie szkolenie otrzyma dyplom i… bilet na rejs z widokiem na Szczecin! W ten sposób ratownicy z Heyki chcą namówić do udziału w kursie i nagrodzić najodważniejszych. Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Tym bardziej, że podczas sobotniej imprezy na terenie Miejskiej Strefy Letniej staną dwa auta ratownicze WOPR, a na wodzie znajdą się poduszkowiec i skuter wodny. Pokaz sprzętu nie będzie jednak ostatnią z atrakcji przygotowanych przez ratowników.
W godzinach od 16.00 do 17.00 goście odwiedzający Wyspę Grodzką będą mieli okazję obejrzeć pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu obsady szczecińskiego WOPR. Umiejętności ratowników zobaczymy po północnej stronie kładki prowadzącej z mariny na Łasztownię.


Ale to oczywiście nie koniec niespodzianek! O kolejnych punktach programu informować będziemy niebawem.

Partnerzy wydarzenia: Wyspa Grodzka, Szczecińskie WOPR "Heyki", DDB Auto Bogacka, Eventrent - Narzędzia dla twojego Eventu., Centrum Ogrodnicze RAJSKI OGRÓD, 2event, Zachodniopomorski Szlak Żeglarski

Autor:  WOPR Szczecin 

27.09.2017

© Urząd Miasta Szczecin