przejdź do głównej treści strony

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy - 31.05.17r. Szczecin

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim i zwiększonym ruchem turystycznym na plażach, drogach w całym województwie zachodniopomorskim pragnę gorąco zaprosić do udziału w niezwykle efektywnym szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy. Szkolenie będzie odbywało się najnowocześniejszym w województwie centrum szkoleniowym Rescue LAB, mieszczącym się przy ul. Mickiewicza 18A w bud. Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk o Ziemi.

Szkolenie to będzie prowadzone w nowoczesnej formule, w oparciu o Wytyczne 2015 Polskiej Rady Resuscytacji, przy wykorzystaniu nowoczesnych fantomów zakupionych przy wsparciu środków Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.15-12.30 w Centrum Rescue LAB. Będzie niezwykle miło gościć Państwa w gmachu Uniwersytetu.

Po szkoleniu będziemy chcieli podzielić się z Państwem informacją o ciekawym projekcie, który był przygotowywany od dawna i wreszcie będzie możliwość zaprezentować jego założenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w celu potwierdzenia liczby osób - prosimy o przesłanie imienia i nazwiska, nazwy redakcji na adres: szkolenia@wopr.szczecin.pl do dnia 29.05, do godz. 15.30.

Autor:  WOPR Województwa Zachodniopomorskiego 

29.05.2017

© Urząd Miasta Szczecin