Aktualności Publikacje RSS Newsletter Bezpieczna sieć Bezpieczny konsument Wiesz co jesz? Sztuka przetrwania Ochrona danych osobowych Pomoc dla bezdomnych Multimedia Serwis mapowy Hot Spot Szczecińskie Cmentarze

Aktualności

Europejski Tydzień Szczepień

Europejski Tydzień Szczepień będzie obchodzony w dniach od 24 do 30 kwietnia br.

Głównym celem tej inicjatywy jest zwiększenie liczby osób zaszczepionych poprzez podniesienie wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień ochronnych dla zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wrażliwych i podatnych grup osób. W tym roku Światowa Organizacja Zdrowia zwraca szczególną uwagę na potrzeby i korzyści wynikające ze szczepień na każdym etapie życia. Hasło przewodnie tegorocznych obchodów to „Vaccines work”. Więcej informacji na temat obchodów znajdziecie Państwo na stronie WHO, a także w ulotkach informacyjnych przygotowanych specjalnie z okazji Europejskiego Tygodnia Szczepień 2017.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, a także pogłębieniem wiedzy na temat szczepień na profesjonalnych stronach internetowych przygotowanych przez ekspertów (linki do stron znajdują się na ulotkach).

Autor:  Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Szczecin 
21.04.2017

Lista załączników: