przejdź do głównej treści strony

Galeria zdjęć i koncert dla ubogich

Galeria zdjęć mieszkańców Schroniska Feniks autorstwa Moniki Więcław ze Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego, a w piątek 24 listopada koncert muzyki klasycznej w schronisku. I słodka sobota. To wydarzenia towarzyszące Pierwszemu Szczecińskiemu Tygodniowi Ubogich.

Zobacz komu pomagasz

Ludzie ze schroniska Feniks to jak najbardziej realna rzeczywistość. To nie są wyimaginowane postacie, mieszkające gdzieś tam, hen, daleko. Tak daleko, że czasami wydaje nam się że ich nie ma. A oni są. Żyją obok nas. To są konkretni ludzie z konkretnymi historiami. I właśnie tym osobom w tym roku pomagamy w ramach Pierwszego Szczecińskiego Tygodnia Ubogich. Można ich poznać już teraz. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć mieszkańców Schroniska Feniks autorstwa Moniki Więcław ze Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Galeria: http://bit.ly/2B3Hmyg

„Różne są drogi naszego życia, tak różne jak różne są przeżycia ludzi. Tych będących wśród nas, wokół nas, czasami dalej, ale przez przypadek dane jest nam skrzyżować drogi z ich historią. I tak też było w tym przypadku. On i ona, dwoje ludzi już nie młodych i bardzo doświadczonych przez życie, będących ze sobą 26 lat, wspierających się, dźwigających ten ciężar życiowy i wspomagających się w każdej chwili…” Tak zaczyna się historia Pani Teresy i Pana Jerzego. (Zdjęcie w załączniku)

Koncert muzyki klasycznej

W piątek 24 listopada o godz. 16.30 w Schronisku Feniks specjalnie dla mieszkańców ośrodka odbędzie się koncert. Wystąpi kwartet, czwórka młodych szczecińskich muzyków. Koncert potrwa około 45 minut. 

Autor:  tydzienspoleczny.pl 

23.11.2017

© Urząd Miasta Szczecin