przejdź do głównej treści strony

Salsa na Bulwarach - Relacja i zajęcia

Poczuj gorące rytmy Salsy w cudownej scenerii Bulwarów. Doznaj tego uniesienia, pozytywnych wibracji płynących z pasji tańca. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkoły http://www.quierosalsa.pl/

Salsa to po hiszpańsku "sos".. i taka jest jej natura. Taniec wywodzący się z Kuby i rozwijający mocno w Stanach Zjednoczonych, zawiera w sobie wiele elementów znanych min z Son, Cha cha czy rumby. Jest to taniec wybitnie użytkowy, do tańczenia w klubach, nawet mocno zatłoczonych. Jest to w tej chwili najpopularniejszy taniec latynoamerykański. Salsa to najlepszy z możliwych wyborów na pierwszy taniec, którego się uczymy, po jego opanowaniu, bardzo łatwo odnaleźć się w innych stylach.

Zapraszamy razem ze szkołą tańca Quierosalsa na bezpłatne warsztaty Salsy w sobotę 4 sierpnia o godzinie 17 między Mostem Długim a nowo postawionym masztem.

Kolejne zajęcia:

  • 11 sierpnia
  • 18 sierpnia

Kampania społeczna na Szczecińskich Bulwarach zorganizowana jest przez WOPR, Komendę Policji Szczecin, Urząd Miasta Szczecin, Żeglugę Morska, Polską Fundację Przeciwdziałania Uzależnieniom PFPU. Jej celem jest profilaktyka uzależnień, zmiana aspołecznych nawyków i zachowań: własnych jednostki i innych współistniejących w strefie Bulwary. Kampania ta polega także na organizacji bezpłatnych warsztatów na Bulwarach.

Autor:  WOPR Heyki, Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom PFPU 

02.08.2018

© Urząd Miasta Szczecin