przejdź do głównej treści strony

Akcja "Niebieski Mikołaj" w Klinice na oddziale Św. Mikołaja w Szczecinie

Szczecińscy funkcjonariusze zorganizowali koleją akcję świąteczną w Klinice przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Uśmiechnięte twarze dzieci - bezcenne. Przed oknami szpitala, punkt o godzinie 10 .00, pojawiły się trzy uprzywilejowane radiowozy policyjne. Te dzieci, które miały możliwość, zeszły na dół aby przywitać funkcjonariuszy. Pozostali mali bohaterowie, dzielnie stali przy oknach i machali rękoma zapraszając funkcjonariuszy do środka.

W akcji "Niebieski Mikołaj" udział wzięli funkcjonariusze Pododdziału Antyterrorystycznego wraz z robotem do zadań specjalnych, funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej oraz Dzielnicowi Komisariatów Policji Szczecin Pogodno i Szczecin Dąbie. Tak duża "niebieska" frekwencja, sprawiła jeszcze więcej radości dla każdego z dzieci i przebywającej w Klinice Św. Mikołaja młodzieży.

Na oddziałach dziecięcych, robot do zadań specjalnych witał się z każdym dzieckiem i przekazywał drobne upominki. Funkcjonariusze udostępnili swoje mundury i sprzęt służbowy, dzięki czemu każdy mały bohater miał możliwość stać się choć na chwilę małym policjantem...

Podczas spotkania, wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych zaprzyjaźnionych, szczecińskich podmiotów pozapolicyjnych.

st.sierż. Monika Malińska/AG

Więcej informacji na stronie internetowej Policji Zachodniopomorskiej.

Autor:  Policja Zachodniopomorska 

09.12.2016

© Urząd Miasta Szczecin