przejdź do głównej treści strony

Wywiady

Rośnie przemoc wobec osób starszych - Rozmowa

2019-10-15

Coraz częściej widoczne jest zjawisko przemocy w stosunku do osób starszych. Najczęściej są to zgłoszenia osób z zewnątrz dotyczące przemocy ze strony najbliższych - dzieci, wnuków, małżonków-seniorów wobec siebie.

„Senior w wielkim mieście” - Zaproszenie

2019-10-06

W najbliższą niedziele niehandlową, 6 października, zapraszamy do Centrum Handlowego Galaxy na wydarzenie „Senior w wielkim mieście”. Podczas akcji, która odbędzie się w godzinach 12:00-16:00 organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz instytucje działające na rzecz seniorów w naszym mieście, skupione wokół Centrum Seniora w Szczecinie...

Podsumowanie lata 2019 przez Policję Wodną - Rozmowa

2019-09-25

W tym roku w Szczecinie utonęło 5 osób. Wszystkie utonięcia są wypadkami po spożyciu alkoholu, bądź z powodu brawury. Zapraszamy na rozmowę...

Iwan - pies ratownik - Rozmowa

2019-09-17

Na Bulwarach podczas 10-lecia Szczecińskiego WOPR można buło spotkać Panią Magdalenę ze Szczecińskiego WOPRu z psem o imieniu Iwan. Jest to pies rasy Landseer, szkolony do ratownictwa wodnego.

Pasjonująca Sobota oraz 10-lecie Szczecińskiego WOPR - Relacja

2019-09-14

Impreza odbyła się już 14.09 na Bulwarze Gdyńskim w ramach podsumowania Kampanii "Przejdź na Jasną Stronę Mocy" oraz 10. jubileuszu Szczecińskiego WOPR. Odbyło się mnóstwo pokazów i warsztatów, a wszystko po to, by zachęcić młodzież (i nie tylko) do aktywnego spędzania wolnego czasu bez używek.

Reggeaton na Bulwarach - Relacja

2019-09-01

Czym jest Reggeaton? Jest mieszanką różnych stylów tanecznych - połączenia hip hopu, dancehallu, tańców latynoamerykańskich... Zajęcia prowadzi Kimama Dance Studio. Dołącz do Jasnej Strony Mocy!

Chichranie na Bulwarach - Relacja

2019-08-30

Śmiejmy się głośno i zarażajmy śmiechem! Zapraszamy na relację oraz na kolejne warsztaty już jutro przy Urzędzie Celnym o godz. 18:00.

Joga na Bulwarach - Relacja

2019-08-16

Jak wygląda jogin? Czym jest joga? Zapraszamy na rozmowę - mówi Alicja Czarnowska z Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom, Radosław Ignatiuk - nauczyciel jogi.

Policja wodna ma pełne ręce roboty - Rozmowa

2019-08-08

Pamiętajmy, aby wybierać kąpieliska strzeżone. Na jednostkach pływających stosujmy się do znaków, zakładajmy kamizelki ratunkowe. Nie przepływajmy szybko w pobliżu kąpielisk. Zapraszamy na rozmowę z nadkom. Marcinem Kusińskim - kierownikiem Referatu Wodnego Komendy Miejskiej Policji.

Konkurs „Filmowy przeWODNIK"

2019-08-05

W ramach trwającej III edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs „Filmowy przeWODNIK".

Bachata na Bulwarach - Relacja

2019-08-02

Bachata jest tańcem z Dominikany - miesza się tu wiele stylów: zouk, bolero... Pozwala zrelaksować się, zjednoczyć ciało z duszą. Jest receptą na długowieczność. Do warsztatów może dołączyć każda para. Darmowe warsztaty odbywają się na Bulwarach w piątki godz. 17:00.

HulaHop na Bulwarach - Relacja

2019-07-31

Plastikowe koło hula-hoop. Kręcić można na biodrach, na nogach, na rękach, szyi, a nawet na nosie. Zapraszamy na rozmowę z Agnieszką Kaczmarek oraz na kolejne zajęcia - co sobotę na Bulwarach godz. 18:00.


© Urząd Miasta Szczecin