przejdź do głównej treści strony

Wywiady

Odjazd Śmieci - Relacja

2018-10-17

17 października w siedzibie REMONDIS odbyła się 11. edycja imprezy "Odjazd Śmieci" organizowanej przez Dom Kultury Słowianin w ramach projektu Eko-Przedszkolak 2018. Jak co roku, w wydarzeniu wzięło udział około 300 dzieci z przedszkoli i klas młodszych szkół podstawowych ze Szczecina.

Ciemno wszędzie, czarno wszędzie... - Rozmowa

2018-10-08

Nie mamy obowiązku noszenia odblasków w terenie zabudowanym, ale nosząc je cały czas zwiększamy swoje bezpieczeństwo, gdy jest jeszcze ciemno. Zapraszamy na rozmowę.

Młodzi YouTube'rzy na celowniku - Rozmowa

2018-09-28

Informacje o nas samych znajdują się w Internecie, dlatego, że sami je tam umieszczamy. Młodzi ludzie nagrywają filmy, umieszczają zdjęcia i narażają się na wiele niebezpieczeństw. Jakich?

Ciemna strona YouTube'a - Rozmowa

2018-09-26

YouTube jest dostępny dla wszystkich, zawiera treści pożyteczne, ale także niezgodne z prawem. Jakie niezgodne z prawem treści publikowane są poprzez YouTube? Co jest przestępstwem? Zapraszamy na rozmowę.

Parkujmy właściwie - Rozmowa

2018-09-21

Dlaczego kierowcy nie liczą się z innymi kierowcami? Dlaczego nieprawidłowo parkujemy? Zapraszamy na rozmowę z st. sierż. Moniką Malińską z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Droga do szkoły - Policja - Rozmowa

2018-09-14

Wkrótce zacznie się wzmożony ruch wokół szkół, ale także i w całym mieście. Dzieci wróciły do szkoły. Akcja "Bezpieczna droga do szkoły" rozpoczęła się 3 września, więc we wrześniu będzie można zobaczyć policjantów, stojących przy szkołach. Będą zwracali uwagę na prędkość oraz trzeźwość kierowców.

Droga do szkoły - Straż Miejska dzieciom - Rozmowa

2018-09-12

Droga do szkoły Wraz z końcem wakacji w rejony szczecińskich szkół wróciły funkcjonariuszki z Referatu Profilaktyki. Jak co roku Strażniczki będą czuwały nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży przy placówkach oświatowych, a także przeprowadzały na zaproszenie pedagogów zajęcia profilaktyczne.

Rozmowa z WOPR - Sezon był tragiczny

2018-09-06

Zapraszamy na rozmowę - sezon letni podsumowuje Jacek Kleczaj ze Szczecińskiego WOPRu. Co jest przyczyną tragedii na kąpieliskach?

Święto Straży Miejskiej - Rozmowa

2018-09-04

29 sierpnia przypada ustawowe Święto Straży Miejskiej, w Szczecinie strażnicy obchodzą swoje święto w połowie września, w tym roku 19. Od momentu powołania szczecińskiej formacji w tym roku upływa 27 lat…

Podsumowanie Kampanii Bulwary - Relacja

2018-09-01

Podczas wakacji odbywały się bezpłatne warsztaty pod hasłem bezpieczeństwa. Zwracana była uwaga mieszkańców, że w czasie wakacji i w czasie roku szkolnego warto coś robić - zająć się swoją pasją, nie siedzieć przed telewizorem, nie korzystać z używek.

Pierwszak idzie do szkoły - Rozmowa

2018-08-31

Czym skorupka za młodu... Dzieci uczą się od rodziców, więc warto świadomie zachowywać się na drodze. Zapraszamy na rozmowę.

Hip Hop na Bulwarach - Reportaż

2018-08-30

Zajęcia prowadził Michał Pawłowski - uczestnik You Can Dance - właściciel szkoły Tańca REPLAY.


© Urząd Miasta Szczecin