przejdź do głównej treści strony

Wywiady

Joga na Bulwarach - Relacja

2019-08-16

Jak wygląda jogin? Czym jest joga? Zapraszamy na rozmowę - mówi Alicja Czarnowska z Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom, Radosław Ignatiuk - nauczyciel jogi.

Policja wodna ma pełne ręce roboty - Rozmowa

2019-08-08

Pamiętajmy, aby wybierać kąpieliska strzeżone. Na jednostkach pływających stosujmy się do znaków, zakładajmy kamizelki ratunkowe. Nie przepływajmy szybko w pobliżu kąpielisk. Zapraszamy na rozmowę z nadkom. Marcinem Kusińskim - kierownikiem Referatu Wodnego Komendy Miejskiej Policji.

Konkurs „Filmowy przeWODNIK"

2019-08-05

W ramach trwającej III edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs „Filmowy przeWODNIK".

Bachata na Bulwarach - Relacja

2019-08-02

Bachata jest tańcem z Dominikany - miesza się tu wiele stylów: zouk, bolero... Pozwala zrelaksować się, zjednoczyć ciało z duszą. Jest receptą na długowieczność. Do warsztatów może dołączyć każda para. Darmowe warsztaty odbywają się na Bulwarach w piątki godz. 17:00.

HulaHop na Bulwarach - Relacja

2019-07-31

Plastikowe koło hula-hoop. Kręcić można na biodrach, na nogach, na rękach, szyi, a nawet na nosie. Zapraszamy na rozmowę z Agnieszką Kaczmarek oraz na kolejne zajęcia - co sobotę na Bulwarach godz. 18:00.

Zapakowani i zapuszkowani pod korek - Rozmowa

2019-07-29

Bagaże chaotycznie rozmieszczone po samochodzie mogą powodować zagrożenie. W momencie gwałtownego hamowania lub dachowania, rzeczy pozostawione luzem bezwładnie przemieszczają się w pojeździe. Zapraszamy na rozmowę.

YellowBoxy na jezdni - Rozmowa

2019-07-26

YellowBoxy - oznakowanie poziome, żółta kratka na jezdni. Stosowane jest na tarczy skrzyżowania, aby przypomnieć kierującym o tym, że nie wolno na namalowanym polu zatrzymać się bez możliwości zjazdu ze skrzyżowania. Zapraszamy na rozmowę.

Debata dla seniorów - Relacja

2019-07-26

Komendant Miejski Policji w Szczecinie zorganizował debatę pn. „ Bezpieczny senior – Aktywnie i bezpiecznie”, która odbyła się w dniu 23.07.2019 roku. Była to debata ewaluacyjna, przypominająca o zagrożeniach osób starszych.

Akcja "Spokrewnieni Służbą" nad Szmaragdowym - Relacja

2019-07-25

W miniony weekend odbyła się akcja krwiodawstwa pn. "Spokrewnieni Służbą" w SCEE "Szmargdowe-Zdroje". Było wiele atrakcji... Zapraszamy na relację.

Rondo Uniwersyteckie już półturbinowe - Rozmowa

2019-07-24

W godzinach nocnych zakończyła się zmiana organizacji ruchu na Rondzie Uniwersyteckim. Od teraz przez najbliższe tygodnie, kierowcy będą się na nim poruszać zgodnie z nowymi zasadami.

Już dwie osoby utonęły - Rozmowa

2019-07-23

Dopiero połowa wakacji, a już dwa przypadki w tym roku skończyły się utonięciem na Jeziorze Głębokim na plażach niestrzeżonych. Obydwie ofiary były pod wpływem alkoholu.

Warsztaty w Centrum Seniora - Relacja

2019-07-18

Tematem pierwszego tygodnia były „Nasze talenty”. W czwartek uczestnicy wybrali się na wycieczkę do budynku Radio Szczecin. Dzieci wraz z seniorami szykowali przedstawienie na następny dzień, wykonali także plakaty, zaproszenia i ulotki, które będą rozniesione w sąsiedztwie.


© Urząd Miasta Szczecin