przejdź do głównej treści strony

Wywiady

Rowerem coraz bezpieczniej - Rozmowa

2018-08-14

Świadomość rowerzystów jest coraz większa, jeżdżą coraz bezpieczniej i są coraz lepiej wyposażeni. Większość ma kaski oraz kamizelki odblaskowe, mimo, że prawo ich do tego nie obliguje.

Pożar w lesie! Co robić?! - rozmowa

2018-08-14

Jak zachować się w lesie, gdy znajdziemy się na obszarze objętym ogniem? Jak reagować?

Dopalacze niosą śmierć - akcja prewencyjna szczecińskiej policji

2018-08-08

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wyszli na ulice, aby twarzą w twarz uświadamiać mieszkańców na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy i szerzej, środków odurzających.

Bezmyślnie w lesie - Rozmowa

2018-08-08

Upały spowodowały że ściółka leśna jest bardzo sucha - około 10% wilgotności. Zagrożeniem pożarowym może być nawet palenie papierosów, grill, ognisko. Zapalenie się lasu to kwestia sekund.

Mkną po szynach szczecińskie tramwaje - Rozmowa

2018-08-07

Tramwaj jest najlepszym sposobem przemieszczania się po centrum miasta - cichym, nie wytwarzającym spalin oraz szybkim. Jak zapewnić równowagę komunikacyjną w mieście? Zapraszamy na rozmowę.

Jak się bawić to na całego. Hula-hoop na Bulwarach - reportaż

2018-08-07

Jak dobrać hula-hoop, opanować technikę, jak pokochać tą magiczną obręcz - na szczecińskich Bulwarach odbyły się bezpłatne warsztaty, które przypomniały o hula-hoop i pomogły odważnym w opanowaniu trudnej techniki kręcenia biodrami.

Salsa na Bulwarach - Relacja i zajęcia

2018-08-04

Salsa to najlepszy z możliwych wyborów na pierwszy taniec, którego się uczymy, po jego opanowaniu, bardzo łatwo odnaleźć się w innych stylach. Zapraszamy na zajęcia i relację z poprzednich warsztatów.

Tajski boks na Bulwarach - Relacja

2018-08-02

Myślałeś żeby spróbować pasji sztuk walki z Mistrzem Świata w Muay Thai? Zapraszamy na zajęcia i relację z poprzednich warsztatów.

Gdy pożar szaleje wokół nas - Rozmowa

2018-07-26

Jest lato, więc często wybieramy się na spacery do lasu. Jak się zachować, gdy zauważymy pożar?

StreetDay na Małkowskiego - Reportaż

2018-07-22

Czy warto znać sąsiada? Zapraszamy na reportaż ze święta Ulicy Małkowskiego, które odbyło się 22 lipca 2018 na ulicy Małkowskiego w Szczecinie.

Breakdance na Bulwarach - Relacja

2018-07-19

Gwiazdy, salta, kręcenie się na głowie możliwe tylko w tańcu breakdance, czyli tańcu ulicy. Zapraszamy na relację oraz na następne zajęcia.

Joga na Bulwarach - Relacja

2018-07-01

Medytacja oraz ćwiczenia pomagają zrelaksować się, pozbyć się napięć z ciała i umysłu.


© Urząd Miasta Szczecin