przejdź do głównej treści strony

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Szanowni Państwo,

W dniu 16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Technikum TEB Edukacja jest szczecińskim organizatorem bicia rekordu. Naszym wspólnym celem jest promowanie nauki pierwszej pomocy. W 2018 w roku w akcji wzięło 116 342 rekordzistów w 1142 zgłoszonych instytucjach w tym uczniowie Technikum TEB Edukacja.

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji odbywa się 16.10.2019 od godziny 12:00 do godziny 12:30. Technikum TEB Edukacja organizuje bicie rekordu we współpracy z Centrum Handlowym „GALAXY” gdzie odbędzie się wydarzenie.

Aby rekord został uznany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy cała akcja resuscytacyjna musi zostać nagrana. Z uwagi na obowiązujące regulacje prawne uczestnicy (uczniowie zarówno jak i dorośli) proszeni są o podpisanie zezwolenia na utrwalenie, rozpowszechnianie i wykorzystanie wizerunku. Wszystkie niezbędne dokumenty przesyłamy Państwu w załączniku.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu.

https://www.facebook.com/technikumszczecinTEB/?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/events/2354107731473068/

Autor:  Technikum TEB Edukacja 

07.10.2019


Lista załączników: