przejdź do głównej treści strony

13. Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie"

W dniach 17-18 września 2019 r. w hotelu Airport Okęcie (ul. 17 Stycznia 24, Warszawa) odbędzie się 13. Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie".

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem - Fundacja Orange. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Connecting Europe Facility.

Jak co roku, konferencja poświęcona jest szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie. Adresatami wydarzenia są przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi wyniki najnowszych badań poświęconych bezpieczeństwu online, wyzwania w zakresie bezpieczeństwa internetowego, a także nowe pomysły w zakresie zastosowania nowych mediów i nowych technologii w procesie edukacji dzieci i młodzieży.

Kontakt: konferencja@saferinternet.pl

Rejestracja na konferencję odbywa się przez system portalu Evenea. -> https://evenea.pl/event/13konferencja 

Więcej informacji na stronie saferinternet.pl

Autor:  saferinternet.pl 

20.08.2019