przejdź do głównej treści strony

Zapraszamy do Szpargałka

Już jutro kolejna okazja, aby wyszperać dla siebie coś ciekawego spośród dziesiątek przedmiotów wystawionych w Galerii Szpargałek.

Otworzy ona swoje podwoje w środę 14 marca i będzie czynna w godz. 11-18. Na półkach na klientów czekać będzie świeża dostawa zabawek, sprzętu sportowego, książek, mebli, bibelotów, sprzętów domowych i wiele innych. Katalog dostępnych produktów wraz ze zdjęciami można znaleźć na stronie www.ekoporty.szczecin.pl, w zakładce „Galeria Szpargałek”. Tam też dostępna jest lista kilkunastu szczecińskich organizacji pożytku publicznego, które wspieramy robiąc zakupy w Szpargałku.

Przypominamy, że w galerii nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę, odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Galerię Szpargałek odwiedziło już niemal tysiąc osób, które łącznie wspomogły organizacje charytatywne kwotą prawie 9 tys. zł. W związku z tak dużym zainteresowaniem i faktem, że przygotowanie kolejnych produktów dla klientów wymaga czasu, Szpargałek będzie otwarty w co drugą środę. W tym miesiącu będą to odpowiednio: 14 i 28 marca. 

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 

13.03.2018