przejdź do głównej treści strony

Trwają zapisy do jubileuszowej, X edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych zaprasza szkoły i placówki doskonalenia nauczycieli do uczestnictwa w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Twoje Dane – Twoja Sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli". Placówki oświatowe mogą już zgłaszać swoje uczestnictwo. W tym roku szkolnym do programu będzie można zapisywać się przez cały okres trwania tej edycji.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnikom programu UODO zapewnia materiały edukacyjne i specjalistyczne szkolenia. Zaplanowano także wykłady online, podczas których eksperci UODO będą omawiali najbardziej interesujące, a jednocześnie sprawiające największe trudności interpretacyjne zagadnienia z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności z punktu widzenia działalności szkoły. Działania te będą stanowiły cenne źródło wiedzy dla dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy podejmą się realizacji inicjatyw edukacyjnych.

Do uczestnictwa w programie w roku szkolnym 2019/2020 zapraszamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, a także placówki doskonalenia nauczycieli. Regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące jubileuszowej edycji programu można znaleźć tutaj.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są pod adresem https://tdts.uodo.gov.pl/

Autor:  UODO Urząd Ochrony Danych Osobowych 

04.09.2019