przejdź do głównej treści strony

Wernisaż „Kalendarz Schroniska 2020”

Zakład Usług Komunalnych - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Wernisaż „Kalendarz Schroniska 2020”, który odbędzie się w dniu 19 grudnia w godz. 18.00-20.00 w Starej Rzeźni.

Na wernisażu będzie można obejrzeć wszystkie karty kalendarza w dużym wystawowym formacie. A także wiele innych, przepięknych zdjęć, na których ukazano wdzięk i wyjątkowość naszych podopiecznych, ale które z przyczyn obiektywnych niestety nie zmieściły się w druku.
Część zdjęć zostanie tego dnia zlicytowana, cześć posłuży innym licytacjom przeprowadzanym w Starej Rzeźni.

Autorem zdjęć jest P. Anna Gajdzińska, która kolejny rok wspiera Schronisko wykonując bezpłatne sesje fotograficzne na jego rzecz. Na wszystkich zdjęciach podopiecznym Schroniska partneruje p. Jakub Piotrowski, który z niezwykłą życzliwością i cierpliwością pomógł naszym zwierzakom pozować do sesji zdjęciowej.
Wernisaż urozmaici występ utalentowanego akordeonisty Adama Chociana ucznia p. Bogdana Górnika z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

Wstęp wolny.

W tym dniu będzie można nabyć kalendarz oraz inne gadżety i pamiątki Schroniska. Całkowity dochód z dystrybucji kalendarza w całości zasili budżet Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie, wykorzystywany jedynie na zakup karmy oraz materiałów niezbędnych do bieżącej opieki nad zwierzętami, w celu zapewnienia wysokich standardów opieki oraz poprawę ich jakości życia. 

Autor:  Zakład Usług Komunalnych 

09.12.2019