przejdź do głównej treści strony

NieWielki Festiwal Wolontariatu

Zapraszamy serdecznie na międzypokoleniowe święto wolontariatu i wspólnego, aktywnego spędzania czasu razem. NieWielki Festiwal Wolontariatu łączy dzieci i seniorów we wspólnej aktywności, to święto pomagania i współdziałania najmłodszych i najstarszych szczecinian – przedszkolaków i seniorów.

24 czerwca Teatr Letni im. Heleny Majdaniec

A w planie mamy:

09:00 Gry i zabawy europejskie, do których zaprosi grupa dwudziestu jeden wolontariuszy europejskich z Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Ukrainy, Włoch. Na co dzień działają w szczecińskich przedszkolach, szkołach i w biurze Stowarzyszenia POLITES.

10:00 NieWielki Festiwal Wolontariatu – wydarzenie artystyczne, występy teatralne, taneczne i wokalne dzieci i seniorów. W programie:

  • „Wiosenna przygoda bociana Gabrysia”- spektakl, Przedszkole Publiczne nr 75
  • Ahoj! – występ taneczno- wokalny, Przedszkole Publiczne nr 27 “Żagielek”
  • Srebrzyści Akordeoniści – trio akordeonowe starszych panów, którzy spotkali się po latach, aby pomuzykować na swoich ulubionych instrumentach.
  • Seniorita – zespół wolontariuszy i przyjaciół Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. W swoim repertuarze ma polskie przeboje z lat 50-tych i 60-tych.

Po części artystycznej wolontariusze zaproszą wszystkich chętnych do wspólnych aktywności. Wydarzenie potrwa do ok. godz. 12.00.

Zainteresowane grupy prosimy o poinformowanie o swojej obecności na adres: biuro@polites.org.pl w tytule maila wpisując NieWielki Festiwal Wolontariatu, w treści podając liczbę osób.

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

Autor:  Stowarzyszenie POLITES  

14.06.2019