przejdź do głównej treści strony

Aktualności

Platforma bezpłatnych usług specjalistycznych

2022-06-10

W ramach projektu „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” realizowanego przez Samorząd Województwa w partnerstwie z 7 powiatami i jedną gminą powstała Platforma Usług Specjalistycznych.

Ostatnia szansa na dofinansowanie z Zefirka

2022-04-20

Przypominamy, że do końca kwietnia trwa nabór zgłoszeń do miejskiego programu „Zefirek”, w którym można otrzymać 7500 zł na wymianę starego pieca na bardziej ekologiczne źródło ciepła.

Życzenia wielkanocne

2022-04-13

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Życzy Redakcja Portalu…

Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny

2022-04-08

"Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny" to ostatni materiał, który został przygotowany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Bon opiekuńczy: Alzheimer 75. Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków

2022-04-01

Od 1 kwietnia opiekunowie osób dotkniętych chorobą Alzheimera mogą składać wnioski o przyznanie świadczenia na rok 2022. W tym roku można uzyskać do 2 tysięcy złotych wsparcia.

Kwalifikacja wojskowa 2022

2022-04-04

W okresie od dnia 4 kwietnia 2022 r. do dnia 8 lipca 2022 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych, będzie przeprowadzana kwalifikacja wojskowa na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Ulotki informacyjne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

2022-03-07

Przygotowana przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej informacja dla uchodźców z Ukrainy.

Program wsparcia "Szczecin Ukrainie"

2022-03-04

Kompleksowe, długofalowe działania w czterech najważniejszych obszarach, to główne założenia programu wsparcia dla uchodźców z Ukrainy, który będzie realizowany w Szczecinie.

Zostań Policjantem w Szczecinie

2022-03-03

Zostań funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie! Kończysz szkołę średnią? Studia? A może właśnie podejmujesz decyzję o wyborze swojej drogi zawodowej? Komenda Miejska Policji w Szczecinie zachęca – dołącz do nas! To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem. Sprawdź szczegóły!

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

2022-03-02

Wielkie serca szczecinian. Tysiące mieszkańców zaangażowało się w pomoc naszym sąsiadom zza wschodniej granicy. W całym mieście prowadzone są liczne zbiórki i akcje pomocowe. Poniżej prezentujemy zestawienie głównych punktów, do których można się zwracać z chęcią wsparcia obywateli Ukrainy.

Fałszywa strona internetowa Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ

2022-02-21

Zachodniopomorski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia otrzymał informację o zarejestrowaniu fałszywej strony internetowej nfz.szczecin.pl. z kropką przed nazwą miasta, zamiast myślnika, jak w prawdziwym adresie domeny.

Punkt całodobowego testowania w kierunku koronawirusa

2022-02-10

Dziś o północy ruszył w Szczecie pierwszy i jedyny jak dotąd w województwie punkt całodobowego testowania w kierunku koronawirusa. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pracować będzie punkt wymazowy przy Instytucie Badań Genetycznych w skrócie Ibgen na Pomorzanach, przy ulicy Połabskiej 4.