przejdź do głównej treści strony

Aktualności

Webinarium dla seniorów "Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”

2022-09-21

Celem webinarium jest poszerzenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Akcja Społeczna „Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne”

2022-08-06

Kolejne spotkanie w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie odbędzie się 6 sierpnia i będzie na temat lęków. Będą przygotowane broszury informacyjne oraz będzie można porozmawiać z naszymi specjalistami. Dodatkowo będzie można zrobić Inwentarz STAI, który sprawdza, czy lęk, który odczuwamy jest jedynie stanem obecnym, czy ogólnie mamy predyspozycje do jego odczuwania.

Transakcje nieautoryzowane - zarzuty wobec 5 banków

2022-07-20

Z konta bez twojej zgody zniknęły pieniądze, zgłosiłeś to do banku, a ten odmówił zwrotu kwoty nieautoryzowanej transakcji? Zgodnie z prawem na banku spoczywa odpowiedzialność dochowania szczególnej staranności w zakresie przechowywania i ochrony środków pieniężnych.

Opaski życia seniora

2022-07-19

Opaska posiada system zapewniający teleopiekę i telemonitoring podstawowych parametrów życiowych użytkownika w czasie rzeczywistym.

Platforma bezpłatnych usług specjalistycznych

2022-06-10

W ramach projektu „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” realizowanego przez Samorząd Województwa w partnerstwie z 7 powiatami i jedną gminą powstała Platforma Usług Specjalistycznych.

Ostatnia szansa na dofinansowanie z Zefirka

2022-04-20

Przypominamy, że do końca kwietnia trwa nabór zgłoszeń do miejskiego programu „Zefirek”, w którym można otrzymać 7500 zł na wymianę starego pieca na bardziej ekologiczne źródło ciepła.

Życzenia wielkanocne

2022-04-13

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Życzy Redakcja Portalu…

Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny

2022-04-08

"Bądź gotowy – poradnik na czas kryzysu i wojny" to ostatni materiał, który został przygotowany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Bon opiekuńczy: Alzheimer 75. Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków

2022-04-01

Od 1 kwietnia opiekunowie osób dotkniętych chorobą Alzheimera mogą składać wnioski o przyznanie świadczenia na rok 2022. W tym roku można uzyskać do 2 tysięcy złotych wsparcia.

Kwalifikacja wojskowa 2022

2022-04-04

W okresie od dnia 4 kwietnia 2022 r. do dnia 8 lipca 2022 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych, będzie przeprowadzana kwalifikacja wojskowa na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Ulotki informacyjne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

2022-03-07

Przygotowana przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej informacja dla uchodźców z Ukrainy.

Program wsparcia "Szczecin Ukrainie"

2022-03-04

Kompleksowe, długofalowe działania w czterech najważniejszych obszarach, to główne założenia programu wsparcia dla uchodźców z Ukrainy, który będzie realizowany w Szczecinie.